Złota jesień

Tatrzańska złota jesień to według niektóych najpiękniejszy okres w roku,w górach panują bardzo dobre warunki do wędrówek. Zalety wypoczynku poza sezonem:

- mniej turystów, na miejscu oznacza łatwiejszy dostęp do atrakcji i większy komfort wypoczynku w pensjonacie oraz mniej tłoczne szlaki a także krótsze kolejki do zwiedzania obiektów. Jeśli narzekacie na brak możliwości zrobienia zdjęć krajobrazu bez ludzi w tle – jesienne terminy wycieczek z pewnością przypadną Wam do gustu.

- zwiedzanie bez przeszkód, nie tylko mniejsze kolejki, ale również przyjemniejsza temperatura do zwiedzania. Żar lejący się z nieba i palące słońce to dla wielu osób przeszkoda w podróżowaniu. Należy pamiętać, że przebywanie w pełnym słońcu przez wiele godzin może być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego też jesień to idealna pora na wycieczki objazdowe

- przedłużenie lata,lekarstwem na jesienną chandrę,zamiast jesiennej szarugi – wypoczynek w górach! Polskie lato kończy się szybko, jednak jest całe mnóstwo miejsc, gdzie wakacyjna pogoda utrzymuje się nawet do końca listopada. 

 Wszystkich, którzy mają taką możliwość zachęcamy do wykorzystania tego niezwykłego czasu.

Oferta obowiązuje w okresie 1 wrzesień- 31 listopad

pobyt 5 dni (pokoj dwuosobowy komfort plus balkon)- 450 zł

pobyt 7 dni (pokoj  dwuosobowy komfort plus balkon)- 560 zł

pobyt 3 dni (pokoj dwuosobowy comfort )-270 zł

pobyt 3 dni( pokoj dwuosobowy standard)- 240 zł