Wnętrza

W zaprojektowanie każdego pomieszczenia w tym pensjonacie włożyliśmy całe swoje serce i mnóstwo pracy i  czasu, każdy detal został dopracowany i przemyślany. Mimo iż nie jesteśmy profesjonalistami chcieliśmy osiągnąć efekt  na najwyższym poziomie.

Staraliśmy się ,aby wszystko było zrobione z gustem i jednocześnie mega praktyczne.

W naszym pensjonacie nowoczesność łączy się z tradycyjnym góralskim stylem.

Najpierw wchodzimy po marmurowych schodach do recepcji, którą zdobią dwa duże świerki w wielkich, ciemnych donicach na tle jasnoszarych ścian z kamienia. Po lewej stronie mamy wielkie lustro, aby sprawdzić jak wyglądamy przed wejściem. Po prawej stronie mamy wejście na tradycyjną jadalnie ze stołami w pięknym odcieniu  drewna. Miłym akcentem w jadalni są dodatki różu, zarówno na ścianach ,jak i w kolorze zasłon. Idąc dalej mijamy pięknie rzeźbiony my to nazywamy ''bar’ ‘chociaż tradycyjnym barem nie jest:),jest to kącik, gdzie rano znajdziesz śniadanie lub potrzebne szklanki, sztućce ,talerze. Z jadalni dalej prowadzą schody do tak zwanej sali góralskiej, według nas jest to najpiękniejsze pomieszczenie w całym budynku, masywne ,drewniane lampy w parzenice. Rzeźbione ręcznie stoły, ławki, filary. Wszystko magicznie podświetlone. Z sali góralskiej możemy się udać   do pokoju zabaw. Znajduje się tam bilard, ping -pong, piłkarzyki, kącik dziecięcy, miejsce do posiedzenia. Z game-room możemy wyjść na drewniany taras, gdzie możemy napić się dobrej kawki z najwyższego miejsca w Polsce i przepięknym widokiem na panoramę tatr.

Następnie kierujemy się w stronę pierwszego piętra, gdzie znajdują się pokoje z balkonami, pokoje komfort i standard .Na pierwszym piętrze mamy ogólnie dostępną w pełni wyposażoną kuchnie z miejscem na wypoczynek i skonsumowanie posiłku. W kuchni dominuje kolor szary i biały .Dominuje prostota ,minimalizm i funkcjonalność. Na ścianie znajduje się również rysunek naszego Domu Wczasowego Na Szczycie. Malowidło jest dziełem lokalnego artysty.

Udając się z na drugie piętro na, którym również znajdują się różnego typu pokoju, mijamy najpierw kuchnie w prawdziwym góralskim stylu. Meble są wykonane z drewna pokrytego brązową farbą, następnie lakierowane i rzeźbione w lokalne wzory. Możemy zjeść śniadanie w naprawdę urokliwej scenerii. Mamy również malunek na ścianie tym razem jest to Giewont, góry, łąki ,drzewa i mały szałasik.

No i zostało nam trzecie piętro. Pokoje skierowane na stronę południowa mają naszym zdaniem najpiękniejsze widoki z balkonów, nic nie zasłania ,wszystko na wyciągnięcie ręki.

Bardzo zapraszamy do obejrzenia całej galerii obiektu.