Zobacz letnie Atrakcje

A właściwie kolejka z Gubałówki, bo od szczytu najlepszego widokowo deptaku dla pieszych dzieli nas tylko 1,5km. Wystarczy 15min spokojnego spaceru aby znaleźć się na Gubałówce.

Można tam skorzystać z wielu atrakcji takich jak:

  • parki linowe
  • przejażdżki bryczką
  • jazda na skuterach śnieznych
  • zjeżdżalnia grawitacyjna
  • wyciągi narciarskie
  • karczmy i lokale.

Po zajęciu miejsca w kolejce wystarczy 5 minut aby znaleźć się w centrum Zakopanego.Doskonale wiemy że najbardziej efektowny etap tour de polonie przebiega właśnie tutaj.

Zapierające dech w piersiach widoki, strome zjazdy i ciasne zakręty, takich emocji nie zapewnia żadna trasa.

A jeżeli lubisz offroad możesz skorzystać z wyczynowego zjazdu Harendą lub mniej morderczego skrótu do Zakopanego przez Ciągówkę.

Tak, siadasz na rower robisz 4 km z górki i jesteś w centrum Zakopanego, a potem pakujesz rower w kolejkę na Gubałówkę i znów masz do nas z górki! Coś wspaniałego.


 

Właściwie można założyć buty i wyjść z pensjonatu żeby rozpocząć górską wycieczkę.

A tak na poważnie, można szybko dostać się do podnóża tatr przez Salamandrę od strony Kościeliska omijając zakorkowaną zakopiankę i centrum, dzięki temu nie musisz wstawać o 5 rano aby gdzieś wyjść.

Do kolei na Butorowy Wierch można spokojnie dojść na piechotę, również wycieczka do Zakopanego leśną ścieżką może być ciekawą przygodą dla młodszych taterników.

Miejsca do spacerowania są wszędzie wokoło.

  

Najnowocześniejsze termy na Podhalu, nowo wybudowane termy Chochołowskie to doskonała rozrywka zarówno latem jak i zimą. Piękna widokowo droga z naszego pensjonatu do term to zaledwie 10km, bez korków, bez centrum, bez Zakopianki, dojazd w 15 minut. Również do innych basenów takich jak Termy Szaflary czy Gorący potok dostaniecie się omijając światła w Białym Dunajcu i remont w Poroninie w 15 min.

  

Dla zainteresowanych możliwość organizacji przejażdżki konnej na uprzęży lub swobodnie, jak również dla dzieci przejażdżki na kucykach.

Oczywiście latem można też zorganizować kulig w powozach lub na bryczkach.