Piękne, doskonale wyposażone pokoje

Piękne pokoje przypadną do gustu każdemu, są obszerne i wygodne. Nie ma żadnego nabijania do oporu. W każdym pokoju znajdują się dokładnie dwa łóżka (inni spokojnie zmieścili by 3).

W większych pokojach jest możliwość dostawki dla dziecka lub przyjaciela w super cenie.

Łóżka małżeńskie mają funkcje rozdzielenia, w razie potrzeby :)

Dla większych rodzin przygotowaliśmy pokoje 4 osobowe. Są dwukrotnie większe niż standardowe dwójki i adekwatnie wyposażone.

Każdy pokój ma wygodną łazienkę z prysznicem. Znajduje się w niej suszarka na ręczniki oraz mydło w płynie. Dla każdego gościa czekają tam przygotowane ręczniki i dywanik pod stopy.

Pokoje są wyposażone kompletnie, nie ma "siedzenia na torbach". Duża ilość szafek i półek zadowoli każdego. Dla kobiet znajdzie się miejsce do porannych malunków.

Telewizory to nowe 32 calowe odbiorniki, w wolnym czasie można normalnie pooglądać telewizję (nie na 21 calowym monitorku)

W każdym pokoju jest dostęp do Wi-Fi.

Pokoje są podzielone na kategorie:

  • Standard Room - Podstawowy pokój, odrobine mniejszy od pokoju Comfort lub w skosach. Pokój jest kompletnie wyposażony, tylko dwuosobowy.
  • Comfort Room - Wygodny duży pokój dwuosobowy, można w nim zamówić łóżeczko dla dziecka, w ostateczności dodatkowe łóżko, pokój posiada wszystkie udogodnienia.
  • Comfotr Room Balcony - Wygodny pokój Comfort z balkonem i przepięknym widokiem na góry
  • Large Double 2+1 - Największy pokój typu Comfort idealny dla rodziny z większym dzieckiem. Posiada balkon i wszystkie udogodnienia.
  • Family Room - Ogromny pokój dla 4 osób z możliwością dostawki (max5) oferuje najwięcej miejsca, jest idealny dla dużych rodzin z dziećmi. Posiada balkon i wszystkie udogodnienia.